پارتیشن شرکتی

پارتیشن شرکتی چیست و چه مزایایی دارد؟

اغلب افراد تفاوتی بین پارتیشن شرکتی و کارگاهی قائل نیستند؛ زیرا آن‌ها از شرایط کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و نحوه تولید انواع پارتیشن اطلاعی ندارند و همین موضوع باعث می‌شود در زمان سفارش، انتخاب‌های نادرستی داشته باشند. این موضوع باعث شد ما در این مقاله، به بررسی تفاوت‌ها، مزایا و معایب پارتیشن‌های کارگاهی و شرکتی بپردازیم تا شما عزیزان در هنگام خرید، انتخاب ساده‌تری داشته باشید.

پارتیشن شرکتی چیست؟

به پارتیشنی که توسط کمپانی‌های بزرگ و مجهز تولید می‌شود و پروژه تولید متفاوتی را نسبت به پارتیشن های بازاری و درجه 2 طی می‌کند پارتیشن شرکتی گفته می‌شود. این نوع پارتیشن‌ها با دستگاه‌هایی بسیار پیشرفته و به‌روز و تحت‌نظر افرادی متخصص و کاردان ساخته می‌شوند؛ ازاین‌رو، نسبت‌به محصولات تولید شده در کارگاه‌های کوچک که فاقد سیستم کنترل کیفیت و بازرسی فنی هستند، قابل اعتمادترند. ازجمله مهم‌ترین شرکت‌های تولیدی پارتیشن در ایران می‌توان به جلیس، سهلان، پادیران، ایستا، ساجیران، فرازین، فرا فرم، محیط آرا و … اشاره کرد.

با نگاهی به محصولات این شرکت ها و مقایسه آنها با محصولات موجود در بازار، کاملاً به تفاوت‌ها و ظرافت‌های پارتیشن شرکتی نسبت به محصولات مشابه در بازار پی خواهید برد.

پارتیشن شرکتی چه مزایایی دارد؟

پارتیشن‌های شرکتی مزایای زیادی دارند که عبارت‌اند از:

دریافت مشاوره دقیق

همه کمپانی‌های بزرگ تولید پارتیشن از تیمی متخصص برای مشاوره‌دهی به مشتریان خود برخوردار هستند و جالب است بدانید که این ویژگی در کارگاهای کوچک دیده نمی‌شود. باید بدانید بسیاری از افرادی که قصد خرید پارتیشن دارند، به‌درستی از نیاز خود آگاه نیستند و نمی‌دانند چه نوع دیوارک جداکننده‌ای برای فضای موردنظرشان مناسب است. در چنین موقعیت‌هایی، مشاوران شرکت‌های بزرگ به بررسی شرایط افراد می‌پردازند تا متناسب با بودجه، فضا و اهداف آن‌ها، بهترین پارتیشن را تولید می‌کنند.

تنوع بالا

تفاوتی ندارد به‌دنبال پارتیشن اداری باشید یا پارتیشن شیشه ای و غیره؛ زیرا درهرحال پارتیشن‌های شرکتی تنوع بالایی دارند. این موضوع باعث شده همه افراد بتوانند از طریق کمپانی‌های بزرگ، دیوارکی متناسب با نیاز خود تهیه کنند.

تولید محصولاتی استاندارد

تمامی محصولات تولیدشده در شرکت‌های بزرگ ازجمله پارتیشن شیشه‌ ای، اداری و غیره طبق استانداردهای جهانی تولید می‌شوند؛ ازاین‌رو، کیفیت و مقاومت آن‌ها بسیار بالاست.

نظرخواهی از مشتری

کمپای‌های بزرگ برای تولید محصولات خود از مشتریان هم نظرخواهی می‌کنند تا همه‌چیز طبق سلیقه و نیاز آن‌ها پیش رود.

دارای پرسنلی مجرب و متخصص

روند تولید انواع پارتیشن شرکتی توسط افرادی مجرب و متخصص نظارت می‌شود. به این صورت کوچک‌ترین ایرادات نیز پیش از تحویل محصول به مشتری برطرف می‌شوند و درنهایت سفارش‌دهندگان کالایی بی‌نقص و عالی را از کمپانی‌ها تحویل می‌گیرند.

پارتیشن شرکتی
پارتیشن شرکتی

تفاوت‌ پارتیشن شرکتی و کارگاهی در چیست؟

تفاوت زیادی بین پارتیشن اداری و کارگاهی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • نحوه خدمات‌دهی متفاوت
  • پارتیشن‌های شرکتی تنوع بالاتری نسبت‌به کارگاهی دارند.
  • کاراگاه‌های کوچک برخلاف شرکت‌های بزرگ، هیچ نوع خدمات پس‌از‌فروشی به مشتریان ارائه نمی‌دهند.
  • محصولات شرکتی طبق استانداردهای جهانی تولید می‌شوند؛ اما کالاهای کارگاهی از این ویژگی برخوردار نیستند.
  • تنوع محصولات شرکتی بسیار بیشتر از کارگاهی است.
  • متریال کمپانی‌های بزرگ کیفیت بالاتری دارند.

مواد ذکرشده تنها بخشی از تفاوت‌های پارتیشن کارگاهی و شرکتی است.

چرا قیمت پارتیشن شرکتی بالاتر از پارتیشن معمولی است؟

اغلب افراد دلیل اصلی تفاوت قیمت پارتیشن اداری مدرن شرکتی و کارگاهی را نمی‌دانند؛ به همین خاطر، در این بخش به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

به‌کارگیری تجهیزآلات پیشرفته

اولین و مهم‌ترین دلیل تفاوت قیمتی پارتیشن شرکتی نسبت‌به کارگاهی این است که دیوارک‌های شرکتی توسط ماشین‌آلاتی بسیار پیشرفته و مدرن تولید می‌شوند؛ ازاین‌رو، کیفیت، طول عمر و بهای آن‌ها نسبت‌به محصولات کارگارهی بالاتر است.

استفاده از متریال درجه‌یک

دلیل دیگری که موجب افزایش قیمت پارتیشن‌ شرکتی می‌شود، متریال درجه‌یک آن‌ها است. کمپانی‌های بزرگ همیشه از مواد اولیه مرغوب‌تری در مقایسه با کارگاه‌های کوچک استفاده می‌کنند، به‌خصوص که اغلب میزان کیفیت شیشه و آلومینیوم مصرفی آن‌ها با کارگاه‌های کوچک قابل قیاس نیست. همین مسئله باعث می‌شود محصولات آن‌ها گران‌تر باشد.

اجرای دقیق پارتیشن‌ها

همان‌طور که متوجه شدید، شرکت‌های بزرگ برای تولید پارتیشن‌ها از تجهیزاتی بسیار پیشرفته کمک می‌گیرند. این موضوع باعث می‌شود محصول نهایی اجرای دقیق‌تری در مقایسه با پارتیشن‌های کارگاهی داشته باشد. از طرفی، در این کمپانی‌ها تمام روال کار طبق نیاز مشتری پیش می‌رود؛ ازاین‌رو، میزان ظرافت و دقت محصول نهایی نیز بسیار بالاست.

تحویل سفارشات در زمان تعیین‌شده

کمپانی‌های بزرگ زمان‌بندی دقیقی دارند؛ بنابراین، پارتیشن شرکتی را در تاریخی معین و بدون هیچ تاخیری به مشتریان تحویل می‌دهند. این در حالی است که کارگاه‌های کوچک همیشه در زمان‌بندی و تحویل به‌موقع محصولات با چالش مواجه می‌شوند و به‌خوبی نمی‌توانند نیاز افراد را برآورده کنند. با این اوصاف، طبیعی است که قیمت محصولات شرکتی بالاتر باشد.

خدمات پس‌ازفروش و گارانتی معتبر

موضوع مهم دیگری که موجب تفاوت قیمتی پارتیشن کارگاهی و شرکتی می‌شود، خدمات پس‌از‌فروش و گارانتی تضمینی کمپانی‌ها است. کاراگاه‌های کوچک در قبال تهیه محصول به مشتری تضمین و گارانتی نمی‌دهند؛ زیرا از تسهیلات کافی برای این موضوع برخوردار نیستند. در مقابل، کمپانی‌ها محصولات خود را تنها با ضمانت و خدمات پس‌ازفروش به مشتریان ارائه می‌کند؛ به همین خاطر، قیمت آن‌ها بیشتر است.

توصیه ما به شما

پارتیشن شرکتی در مقایسه با دیوارک‌های کارگاهی مزایا و نقاط قوت بیشتری دارند؛ به همین خاطر، توصیه می‌کنیم شما نیز برای تهیه این محصول، از مجموعه‌های بزرگ کمک بگیرید. فراموش نکنید با پرداخت هزینه بیشتر بابت محصولات شرکتی، از مزایا و خدمات بهتری نیز برخوردار می‌شوید؛ پس هیچگاه به‌دلیل قیمت بیشتر این محصولات ناراحتی نداشته باشید.

منبع : Corporate partitions

امتیازات (3)
پیمایش به بالا